Rejestracja

  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oswajanie Nimfy

Rozpoczęty przez Deyk_cmd, 12-23-2019, 02:05 PM

Tryby wyświetlania wątku

Deyk_cmd
#1

Dzien dobry, mam Nimfę od Panstwa prawie miesiąc, ile tak naprawdę przechodzi oswajanie papugi, bo trochy jest dziky jescze, je, pije ale zero kontaktu z ludzmi, wiem, ze trzeba udzielac mu czas, i jestem cały czas przy nim, klatka otwarta, i większosć czasu siedzi na jednym miejscu, ile czasu nie ruszac go, co mozna robic, ciezko idzie ta adaptacja. Dziękuje za odpowiedzi.
Szukaj
Odpowiedz

Papugi24
#2

(12-23-2019, 02:05 PM)Deyk_cmd napisał(a): Dzien dobry, mam Nimfę od Panstwa prawie miesiąc, ile tak naprawdę przechodzi oswajanie papugi, bo trochy jest dziky jescze, je, pije ale zero kontaktu z ludzmi, wiem, ze trzeba udzielac mu czas, i jestem cały czas przy nim, klatka otwarta, i większosć czasu siedzi na jednym miejscu, ile czasu nie ruszac go, co mozna robic, ciezko idzie ta adaptacja. Dziękuje za odpowiedzi.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz

Papugi24
#3

Witam. A jaki smakołyk już został przez papugę wybrany? Ile czasu czasu jej Pan poświęca? Każda ma swój własny sposób na akceptację bądź nie nowej sytuacji. Trzeba cierpliwości i powtarzalnościSmile
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz

Rionimfa
#4

Ja pracuje że swoją już od maja i pozwala na drapanie główki palcem i nosem, straszny pieszczoch. Mało się przemieszcza prócz latania z rana, bo boi się ptaków za oknem plus naszej malutkiej Tiki falistej. Głównie spędza czas na klatce i nie chce wchodzić do środka na noc ( musimy przykryć ją kocykiem, to wtedy sam wchodzi. Jeżeli nauka, to na pusty żołądek, bo inaczej nie ruszy się z miejsca. Za jedzeniem wejdzie na rękę, przyleci na rękę. Ale blisko klatki.
Ogólnie martwi mnie to że nie chodzi po pokoju i go nie zwiedza, czy mogę mu jakoś pomóc żeby się bardziej oswoił? Ogólnie bardzo cwane zwierzę ☺️
Szukaj
Odpowiedz

Leo
#5

Na oswojenie się papugi trzeba czasu. Bądź cierpliwy.
Strona WWW Szukaj
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O Nas

Papugi24.pl jest Twoim ekspertem od hodwli – papug w odmianach: Aleksandretta Chińska, Kakadu Różowa, Nimfa i Papuga Falista . Papugi24.pl dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ptakami, jest najlepszym miejscem, aby uzyskać odpowiednią informację lub kupić pupila jakiego szukasz.

Szybka Nawigacja

Skontaktuj się z nami

papugi24@papugi24.pl

731 14 16 18

Papugi24.pl