O Nas

Papugi24.pl jest Twoim ekspertem od hodowli – papug w odmianach: Aleksandretta Chińska, Kakadu Różowa, Nimfa i Papuga Falista.

Papugi24.pl to oaza miłośników papug, gdzie praktyczne porady, wskazówki i informacje jak opiekować się pupilami od nas są dostępne na wyciągnięcie ręki w trakcie zakupu jak i późniejszej hodowli.

Papugi24.pl dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ptakami, jest najlepszym miejscem, aby uzyskać odpowiednią informację lub kupić pupila jakiego szukasz. Jeśli szukasz najlepszych osobowości to właśnie tutaj możesz je znaleźć. Nasze papugi są radosne, silne, ciekawskie świata i ludzi.

Nasze papugi przez cały rok hodujemy w wolierach zewnętrznych a praca nad udoskonalaniem im warunków życia jest dla nas celem i wyzwaniem a ich akceptacja – wielką nagrodą.

Wszystkie papugi z hodowli są pod stałą opieką weterynaryjną, a hodowla Papugi24.pl należy do Stowarzyszenia Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych, zrzeszonego w Polskiej Federacji Ornitologicznej. Nasze sygnum: M-158.

Jeśli masz już papugę i szukasz pomocy w lepszym jej zrozumieniu, dobrej opieki nad nią aby stała się ulubieńcem w Waszej rodzinie – napisz do nas.

W naszym sklepie: www.papugi24.eu – polecamy klatki, niezbędny osprzęt oraz dedykowaną karmę.